דורות גמל ופיננסים

"דורות גמל ופיננסים" הינה הזרוע האחראית לפעילות בתחום קופות הגמל הקלאסיות, קרנות ההשתלמות, תחום ניודי הכספים, כסף פנוי פרטי בבנק, תחליפי פק"מ, תוכניות חסכון וניהול תיקים.


קרנות ההשתלמות וקופות הגמל


לכל אחד מאיתנו יש קופת גמל או קרן השתלמות , בין אם שנפתחה עבורו ובין אם שפתחו לו בעבודה או שפתח בעצמו ; עיקר העבודה המקצועית של "דורות גמל ופיננסים" היא בבדיקת דמי הניהול ואופי מסלולי ההשקעה של כל לקוח והתאמתם לגובה הסכומים הנחסכים ולגילו ואופיו של החוסך. "דורות גמל ופיננסים" מעניקה בדיקה לכל לקוח תוך הבטחה להוזיל את דמי הניהול הקיימים בכל תוכנית.


ניוד ואיחוד סכומי צבירות מקרנות הפנסיה ותוכניות ביטוח ישנות


אחת המטרות השכיחות של לקוחותינו היא כי נעניק להם סדר בתיק החסכונות שלהם, נאחד קופות שמפוזרות בתוכניות ישנות שנפתחו להם בעבר, ונגיע ל"שורה תחתונה" נהירה וברורה המסכמת את סכומי החיסכון העומדים לרשותם , לרבות המלצות לשינוי, איחוד וניוד כספים ; באמצעות מערכת המסלקה הפנסיונית של משרד האוצר, בשילוב סימולטורים מקצועיים, תוכנות פיננסיות ותוכנות ניהול משרד מהמתקדמות בענף, לאחר תהליך הבדיקה, מקבל כל לקוח מסמך המעניק לו עוגן פיננסי-פנסיוני , כאשר סכומי החיסכון והביטוח ברורים והקצבה הצפויה בגיל הפרישה ניתנת להערכה. 


תחליפי פק"מ, תוכניות חסכון, כסף "פנוי" אישי וניהול תיקים


תחום זה נוגע בכל היבטי האלטרנטיבות הבנקאיות לכסף שאנו מבקשים לחסוך ולאופן בו אנו בוחרים לחסוך אותו – כיום כבר ברור שהפק"מ הבנקאי ו/או תוכניות החיסכון בבנק הם , במקרה הטוב, שומרים על ערך הכסף (אם לא שוחקים אותו אל מול עליית יוקר המחייה והמדדים) והכסף פשוט "שוכב" ללא תכלית...      והרי זה ידוע – אנו צריכים לדאוג ש"כסף יעשה כסף".....


אנו מעניקים כיום פתרונות לכל סוגי הלקוחות והצרכים - תוכניות חיסכון לכל סוגי החוסכים ולכל מטרה, העברת כספי פק"מ לתוכניות חיסכון מגוונות ואיכותיות בחברות הביטוח ובתי ההשקעות, כניסה לנעלי הבנק בניהול תיק השקעות – ללא הוצאת הכסף מהבנק בעלויות מופחתות ללא תחרות – כאשר בכל האלטרנטיבות הללו, כמובן, הכסף תמיד נזיל ועומד לרשותכם.


גיל שלישי וייעוץ לפני פרישה


תהליכי ייעוץ לפני גיל פרישה והייעוץ לגיל השלישי הם תחום הולך ומתפתח – יחד עם העובדה כי בדרך-כלל, לפני גיל הפרישה, אנו נמצאים בנקודת השיא של החסכונות הפנסיוניים שלנו וברשותנו סכומי כסף לא מבוטלים – אנו עומדים לפני פרשת דרכים בה בעת הפסקת עבודה/פרישה מעבודה, יחד עם שינוי אופי משמעותי בחיינו – אנו נדרשים לפתרונות מסוגים שונים על מנת למקסם ולשמור על רמת החיים ואורח החיים להם התרגלנו ואנו אף מבקשים לשמר..


אנו ב"דורות גמל ופיננסים" מעניקים תשומת לב מלאה לצרכי הלקוח, ויחד עם יועצי פרישה ומתכננים פיננסיים, מעניקים פתרון הוליסטי לצרכי הפורש, בכל ההיבטים הנדרשים – מיסוי, קצבאות, פיצויים, הכוונה, החזרי מס ואף ביטוחים כדוגמת פוליסות סיעוד ותאונות, המותאמים לגילאים אלו.


הלוואות


הלוואות ללא ערבים וללא תנאים מוקדמים לכל מי שברשותו קופת גמל או חיסכון כלשהו ; כספי ההלוואה ניתנים כאשר הקופה משמשת כבטוחה, וההלוואות ניתנות בתנאים מעולים ובריביות נמוכות.


אנו עומדים לרשותכם.


הנכם מוזמנים ליצור קשר בכל דרך הנוחה לכם, ואנו נחזור אליכם בהקדם :


במייל : dorot.gemel@gmail.com , בטלפון, בפקס או בדואר


בהצלחה וכל טוב,


"דורות גמל ופיננסים"

ויביט-בניית אתרים